Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Липень 28, 2015 в бренди косметики, Відгуки топ Beauty-блогерів, для догляду, Косметика, Новини в індустрії краси, новинки, текстові огляди | Без коментарів

Гель для тіла та волосся Gel for body & hair Mixa baby

Гель для тіла та волосся Gel for body & hair Mixa baby

Пропонуємо цікавий і корисний огляд від бьюті блогера Ксюші Кузовенко про гель для очищення тіла і волосся марки Mixa

Gel for body & hair Mixa baby

http://kkuzovenko.blogspot.com/

Кожна матуся піклується про здоров’я своєї дитини. Звісно, вона хоче дати їй все найкраще, оточити тільки якісними і добрими речами. Одним із важливих етапів догляду за ніжною дитячою шкірою є її очищення. Особливо в літній період, коли діти такі активні і питливі. Але, зупинити дитину на шляху пізнання світу просто неможливо, і тому тут краще вибрати добрий очищаючий засіб, і дати їй волю.

Цього літа ми з донькою спробували новий для нас засіб для очищення тіла і волосся марки Mixa. Прозорий гель, доволі рідкої консистенції, дуже добре піниться, що звісно подобається дитині, має приємний, більше схожий на травяний запах, але не дуже інтенсивний. Очищає шкіру дуже добре, не сушить і навіть зволожує.

Gel for body & hair Mixa baby

http://kkuzovenko.blogspot.com/

Хоч засіб заявлений для чутливої шкіри і на упаковці має напис про вміст корисних олійок, я не знайшла напису з якого саме віку його використовувати. Все ж склад більше схожий на звичайні гелі і шампуні. Моїй доньці вже 7 років і для неї цей засіб підійшов добре, хоча і шкіра в неї чутлива, якби щось не підійшло було б видно.

Ми з радістю використовуємо засіб для миття тіла і волосся Mixa, майже кожного дня, і жодного разу не виявили дефектів. Як кажуть дитина чиста, а мама щаслива.

Gel for body & hair Mixa baby

http://kkuzovenko.blogspot.com/

Огляд Ксюші можна переглянути в її блозі Acsusha Beauty

[Total: 0    Average: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This